Світлана Остапа стала членкинею журі Національного конкурсу журналістських розслідувань

Експертка оцінює роботи учасників цього конкурсу кілька років поспіль.

Про те, що експертка долучилась до складу журі, повідомляють організатори конкурсу – Media Development Foundation.

На думку Світлани Остапи, проведення Національного конкурсу журналістських розслідувань 2023 є важливим під час війни й під час відбудови країни, адже донори, які дають кошти на відбудову, хочуть знати, чи ця допомога не буде розкрадена. І саме журналісти-розслідувачі практично допомагають боротися з корупцією, створюючи свої викривальні матеріали.
Вона зауважила, що цього року тематика розслідувань змінилась, якщо порівнювати з торішніми роботами. Якщо раніше це були розслідування воєнних злочинів росіян, то цього разу серед фігурантів розслідувань все більше українських представників влади.
«Якщо торік ми часто чули: не критикуйте владу, не на часі, треба об’єднатися і побороти ворога, то цього року журналісти-розслідувачі зрозуміли, що хто крав до війни, продовжує це робити і під час війни. І про це мовчати не можна. На мій погляд, цього року побільшало якісних розслідувань, і розширилося коло медіа, які їх роблять. Дуже вдячна журналістам-розслідувачам за їх працю», — зазначила Світлана Остапа.
Нагадаємо, що Національний конкурс журналістських розслідувань запровадили 2014 року ініціатива YanukovychLeaks та Media Development Foundation. Нині триває відбір робіт. До розгляду приймаються професійні журналістські розслідування у друкованому, аудіо-, відео- й мультимедійному форматах. Переможців визначатимуть у двох номінаціях: головний приз і спеціальна відзнака. Переможець отримає статуетку Proxy Prize та грошовий приз у 1000 євро. Результати конкурсу оголосять 7 грудня.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *