Світлана Остапа: «Суспільне постійно тримає зв’язок з працівниками, які перебувають на передовій»

З початку повномасштабного вторгнення Суспільне Мовлення докладає зусилля для евакуації працівників з гарячих точок України та постійно тримає зв’язок з працівниками, які перебувають на передовій як захисники й журналісти. Про це голова Наглядової ради Суспільного Світлана Остапа сказала під час конференції «Зі стійкості до відновлення: ключова роль громадянського суспільства України», організованої міжнародним фондом «Відродження», повідомляє Суспільне.

«Суспільному мовнику лише п’ять років. Перед нами постійно постають нові виклики, які випробовують нас, але цьогорічного жахіття ми навіть не могли уявити. Ще до повномасштабного вторгнення в Україну на засіданнях Наглядової ради ми розглядали різні варіанти того, які кроки зробить компанія у разі вторгнення. Одним з них була підготовка до евакуації. Для такого підприємства, де працює 4 тисячі людей, це важке завдання», — розповіла Світлана Остапа.

За словами Світлани Остапи, перед Суспільним стояли завдання: забезпечити обов’язкову роботу мовника та створити належні умови для його співробітників.

«Були випадки, коли наших співробітників брали в полон, але, на щастя, нам вдалося їх звільнити. Суспільний мовник працює з початку війни без перерв, зокрема розширюючи можливості наших регіональних філій по всій країні. Водночас ми підтримуємо зв’язок з працівниками, які перебувають на передових позиціях, та докладаємо зусиль, щоб поширювати перевірену й актуальну інформацію», — розповідає Світлана Остапа.

За словами голови Наглядової ради Суспільного, нині до лав ЗСУ приєдналися 77 співробітників мовника, з якими компанія тримає постійний зв’язок. Так само як і з журналістами, які працюють у гарячих точках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *