Світлану Остапу переобрали головою Наглядової ради НСТУ

Заступниця шеф-редактора “Детектора медіа” Світлана Остапа була переобрана головою Наглядової ради суспільного мовника, а програмний директор ГО “Детектор медіа” Вадим Міський знову був обраний на посаду секретаря Наглядової ради строком на три роки.

Про це повідомляє “Суспільне”, а також сама Світлана Остапа на своїй сторінці у Фейсбуці.

Кандидатуру Світлани Остапи підтримали 14 членів ради з 15 присутніх, один «проти». За Вадима Міського проголосували 15 членів ради з 16 присутніх, один «проти».

«Реформа Суспільного триває. Ми лідери щодо дотримання журналістських стандартів. Ми торік знову затвердили нову структуру, нову концепцію регіонального мовлення. Сподіваюся, що найближчим часом затвердимо нову стратегію. На думку міжнародних експертів, наша реформа одна з найуспішніших», — зазначила Світлана Остапа у своєму виступі. Вона подякувала членам ради за довіру.

Світлана Остапа — заслужена журналістка України, членкиня Комісії з журналістської етики, заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа». Є членкинею Наглядової ради Суспільного з 2017 року (перший склад). У 2019 році була обрана головою Наглядової ради, у 2023 — переобрана на посаді.

«Суспільне Мовлення за шість років зробило великий ривок вперед, а особливо помітною його роль стала під час повномасштабної війни. Пройдений шлях — це лише початок становлення великої медіакомпанії, ще багато належить зробити спільно з колегами для того, щоб компанія досягла рівня сталості та відповідала викликам сьогодення. Дякую колегам за довіру!» — сказав Вадим Міський.

Вадим Міський — громадський діяч, фахівець у галузі медіа та адвокації, програмний директор ГО «Детектор медіа». Його двічі обирали секретарем Наглядової ради НСТУ, у 2017 та 2019 роках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *