Тендер на проведення соціологічного дослідження

ГО «Детектор медіа» оголошує тендер на проведення соціологічного дослідження для визначення портрету глядача українського кіно в українських кінотеатрах, визначивши чинники, які впливають на його рішення придбати чи не придбати квиток.

Тендер: № 10-2020–Admin 

Мета: дослідити мотиваційно-соціальний портрет та вподобання українського глядача українського кіно в кінотеатрах.

Очікуваний результат: соціологічне дослідження (опитування відвідувачів кінотеатрів), що визначить: – вік, – стать, – вподобання глядача, – вплив інституту “зірок” на успіх фільму, – співвідношення жанрів, які користуються попитом з касовими зборами і з тим, що підтримує держава, – які чинники впливають на рішення піти чи не піти на фільм, – ефективність рекламних кампаній, тощо. 

Очікуваний термін надання послуг: серпень – вересень 2020 року.

Умови проведення тендеру: 

  • Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі податки та накладні витрати. 
  • Опис досвіду релевантного до мети тендеру. 
  • Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 15 серпня 2020 року, 17:00 за київським часом. 
  • Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення оцінюватимуться, виходячи із досвіду попередніх робіт та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації даного тендеру.
  • ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Тендерну заявку необхідно надіслати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу: zelin.tk@gmail.com

Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу: zelin.tk@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *