У Києві нагородили переможців конкурсу «Якими повинні бути місцеві ЗМІ»

У Києві оголосили переможців конкурсу ««Якими повинні бути місцеві ЗМІ». Вручення нагород відбулося 4 липня в рамках семінару «Безпека журналіста під час роботи у зоні конфлікту», організованого ГО «Телекритика».

Першу премію отримав матеріал «Чи існує рецепт успішного місцевого он-лайн ЗМІ?», який спеціально для конкурсу підготував SEO фахівець Дмитро Хомицький у співавторстві із засновником ГО «Аналітичний центр розвитку міста ЗЕОН» та інтернет-видавництва «Здолбунів CITY» Миколою Орловим. Автори отримали 4000 грн. та додаткове замовлення на 2000 грн.

Друге місце посіла редактор «Редакторського порталу» Леся Ганжа за статтю «Дніпропетровська “Зоря”: Використання user generated content у рубриці знайомств». Його авторка підготувала спеціально для конкурсу. Переможниця отримала премію 3000 грн та додаткове замовлення на суму 2000 грн. Частина грошової винагороди Леся Ганжа пообіцяла віддати хлопцям, які воюють під Новоазовськом.

На третьому місці – Сергій Чернявський (голова наглядової ради газети «Зоря») та Борис Родієвський (керівник сектору регіональної у видавництві «Прес-центр» та віце-президент RIA Media-Corporation (Ukraine)) із матеріалом «12 вопросов, на которые надо ответить издателю перед открытием проекта». Його автори підготували для сайту «Редакторський портал». Призери отримали 2000 грн. та додаткове замовлення на 2000 грн.

У номінації «Найкраща студентська робота» переміг матеріал випускників-бакалаврів факультету журналістики Запорізького національного університету Анни Абліцової та Геннадія Матвієнка «Їм ліниво, або як запорізькі Інтернет-ЗМІ несвідомо маніпулюють читачем» для блогу ablicova.blogspot.com.  Авторам вручили 1000 грн. і додаткове замовлення на 2000 грн.

На фото: Анна Абліцова, Геннадій Матвієнко

Найкращою роботою громадянського журналіста та/або блогера журі назвало матеріал Ольги Данилюк «Особиста і професійна ефективність журналіста мультимедійної редакції: поради початківцям». Авторка є журналістом Видавничого дому «ОГО» та редактором «Рівненської газет». Вона отримала 4000 грн. і додаткове замовлення на суму 2000 грн.

На фото: Ольга Данилюк

Вибором редакції відзначили дві роботи: полтавського блогера та експерта ГО «Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства» Діонісія Капліна «Яким повинен бути новий гендиректор “Лтави”? (ІНФОГРАФІКА)» для видання poltava.pl.ua та головного редактора журналу «СОДА» Володимира Волощука «Маріупольські медіа: без історій, героїв і думок» (написану спеціально для конкурсу). Обоє авторів отримали по 2000 грн.

У конкурсі взяли участь 27 журналістських матеріалів. Їх оцінювало журі у складі Катерини Лаби (директора Інституту розвитку регіональної преси), Олексія Погорєлова (генерального директора Української Асоціації Видавців Періодичної Преси), Світлани Єременко (керівника проекту з моніторингу регіональних ЗМІ УОЦР), Олексія Мацуки (головного редактора видання «Новости Донбасса», директора Донецького інституту інформації ).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *