Вадим Міський провів лекцію для студентів Чернівецького університету

Програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський провів онлайн-зустріч з студентами кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час зустрічі Вадим Міський розповів студентам про діяльність та плани суспільного мовника в Україні.

«Зараз в Україні час активних реформ у багатьох сферах, що дає можливість студентам вивчати державотворення на прикладах змін, які відбуваються прямо зараз, і навіть долучатися до них. Однією з таких активних реформ є суспільне мовлення, про яке ми сьогодні поговорили. Приємно вражений підготовкою студентів кафедри політології та держуправління ЧНУ, які орієнтуються в медійному середовищі та повязаних з ним політичних процесах. Бажаю студентам тримати руку на пульсі подій та долучатися до розбудови держави на практиці, впевнений їм буде не тільки чому повчитися, а й що запропонувати», – каже Вадим Міський.

Порозмовляли і про діяльність ГО «Детектор медіа». Микола Литовський, студент IV курсу спеціальності «Політологія», зауважив, що завдяки продуктам ГО «Детектор медіа» «телеглядачі та інтернеткористувачі можуть визначити, які ЗМІ є заангажованими та кого вони підтримують, обрати ті ресурси для отримання новин, які ми вважаємо справді професійними».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *