Вадим Міський та Світлана Остапа поспілкувались про суспільне мовлення з головою Офісу Ради Європи в Україні

Члени ГО “Детектор медіа” Вадим Міський та Світлана Остапа, які входять до складу Наглядової ради НСТУ, провели зустріч із представниками Ради Європи. На зустрічі Верена Тейлор, директорка Офісу генерального директорату програм Ради Європи, представила нового Голову Офісу Ради Європи в Україні Стіна Ньорлова, обговорили здобутки та виклики мовника, а також поточну співпрацю. Про це повідомляє сайт суспільного мовника.

Голова Наглядової ради АТ «НСТУ» Світлана Остапа подякувала Раді Європи за підтримку у створенні Суспільного мовлення в Україні: «Особливо дякуємо за експертну допомогу у підготовці програмних документів: статуту, концепцій, стратегії та інших».

Також Світлана Остапа коротко розповіла про оновлення Наглядової ради: «Новий склад Наглядової ради 2 березня оголосив конкурс на голову правління Суспільного мовника. Конкурс має відбутися до 1 травня. Ми зробимо все можливе, щоб він був максимально відкритим і прозорим».

Заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко зазначила, що Суспільне мовлення для Ради Європи є надійним партнером на довгостроковій основі, з яким організація співпрацює від початку його створення.

«Сьогодні ми мали можливість зустрітися, обмінятися думками про результати, які були досягнені, про плани на майбутнє. І, звісно, тепер очікуємо подальшої співпраці, нових зустрічей, оскільки Рада Європи в межах Плану дій, в межах наших медійних проєктів і надалі надаватиме підтримку для подальшого розвитку, становлення і нових здобутків Суспільного мовника», — прокоментувала подію Олена Литвиненко.

Голова Офісу Ради Європи в Україні Стін Ньорлов відзначив прогрес у розбудові Суспільного мовлення в Україні.

«Прогрес, досягнутий у створенні Суспільного мовника, — дуже вражає. Це нелегко в будь-якій точці світу. У моїй країні, у Данії, це теж безперервна робота, і мені було особливо приємно чути про прогрес, досягнутий на національному рівні», — розповів Стін Ньорлов.

Фото — Володимир Шевчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *