Видання «Детектора медіа» продають в е-книгарні Yakaboo

Замовити через сайт видавництва можна книги Олени Холоденко «Мені погано, коли мовчу» та Георгія Почепцова «Дезінформація».

Ціна кожної з них – 153 гривні. Придбаний примірник можна забрати самостійно, або ж замовити один з видів доставки, що обійдеться  від 15 до 45 гривень.

На сайті є змога прочитати безкоштовний фрагмент книги, аби скласти враження про неї.

Нагадаємо, книга Олени Холоденко «Мені погано, коли мовчу» є збіркою інтерв’ю з відомими українськими медійниками. Наразі в продажу є лише перша її частина, друга готується до друку. Її назва «Мені погано, коли мовчу» – цитата однієї з героїнь книги, журналістки Анастасії Станко. До першої частини книги увійшло 15 інтерв’ю українських медійників. Це Олександр Швець, Юлія Мостова, Олександр Мартиненко, Микола Вересень, Олександр Ткаченко, Микола Княжицький, Віталій Портников, Андрій Куликов, Інна Кузнецова, Ігор Юрченко, Наталія Лигачова, Дмитро Гордон, Ігор Померанцев, Володимир Мостовий та Олександр Крамаренко.

У книзі відомого українського вченого, автора численних праць з комунікаційних технологій та інформаційних війн Георгія Почепцова «(Дез)інформація» йдеться про інформацію і маніпулювання нею в широкому сенсі. Вона буде цікава кожному, хто прагне бути медіаграмотним і відокремлювати об’єктивну інформацію від спрямованих інформаційних вкидань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *