Вікіпедія для журналістів: як використовувати правильно

15 липня о 19:00 про те, як журналістам використовувати найбільшу онлайн енциклопедію правильно і не порушувати авторських прав розповість адміністраторка української Вікіпедії і заступниця голови Правління Фонду Вікімедіа Наталія Тимків.

У Вікіпедії розміщені десятки мільйонів статей та фото, які можна використовувати безкоштовно. Це цілий океан даних, які можуть розповісти цікаві історії про наше суспільство. Вільна онлайн енциклопедія часто стає джерелом інформації для медіа. Як журналістам використовувати найбільшу онлайн енциклопедію правильно і не порушувати авторських прав?

На прикладах вдалих і невдалих матеріалів українських та іноземних ЗМІ Наталія Тимків покаже:

  •  на що звертати увагу у Вікіпедії, щоб не писати новини «ні про що»;
  •  які цікаві інформаційні приводи може забезпечити найбільша у світі онлайн-енциклопедія;
  •  як правильно і законно використовувати фотографії та інші матеріали із Вікіпедії.

Вебінар безкоштовний. Реєстрація за посиланням. Лінк на ZOOM конференцію надійде до учасників електронним листом у день вебінару. Також буде доступна онлайн трансляція, слідкуйте за оновленнями.

Вебінар проходить у межах «Місячника журналістики». Це спільний проєкт громадських організацій «Детектор медіа» та «Вікімедіа Україна», покликаний ближче познайомити українських журналістів з тонкощами використання Вікіпедії, а вікіпедистів — з основами медіаграмотності та аналізу інформації в ЗМІ і журналістськими стандартами.

«Місячник журналістики» триває з 15 червня по 15 липня 2020 року.


Фото Ivan SamkovPexels

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *