Єгор Брайлян: Нам потрібно об’єднати українські діаспори в Західних Балканах

Про цілі, засоби та вплив російської пропаганди на країни Балкан, під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі під назвою «Євроінтеграція Західних Балкан в прицілі російської пропаганди» спілкувався аналітик Центру досліджень “Детектора медіа” Єгор Брайлян.

Аналітик Центру досліджень ГО “Детектор медіа” Єгор Брайлян назвав кілька суб’єктів, через які Росія намагається тиснути на Балкани. Передусім, це православна церква, російська діаспора і медіа.

«Ми знаємо, що у березні 2022 року у зв’язку з російською агресією ЄС блокував на своїй території трансляцію російських пропагандистських телеканалів, однак, вони ще працюють», – зазначив експерт.

На його думку, увага України тривалий час була зосереджена на США, Великій Британії, дружніх країнах ЄС, і через це балканські країни трошечки випустили з поля зору, не згадували цей регіоні, особливо його західну частину.

«Тепер ми повинні заповнити цю прогалину. Нам потрібно об’єднати українські діаспори в цих країнах, посилити їх зв’язки, і більше розповідати людям історії про цю війну, адже в Європі вона сприймаєтеся передусім як зіткнення імперіалістичної Росії із західним світом. Також важливо показувати, як в цих країнах працює російська пропаганда», – наголосив Єгор Брайлян.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *