Єгор Брайлян: “Перемога України буде означати різні речі для інших країн”

Єгор Брайлян, кандидат історичних наук, міжнародний оглядач, аналітик “Детектора медіа”,розповів в ефірі “Першого Західного” про глобальний саміт миру, позицію Китаю та інформаційні виклики.

Основні тези висловлювань Єгора Брайляна:

“Треба розуміти, що путін використовує ядерний фактор, щоб впливати на Захід. Нічого нового путін не сказав. Ті слова, які лунали в березні 2022 в Білорусі, потім в Туреччині – не змінилися: Україна має відмовитися від вступу до НАТО і має віддати окуповані території, тобто статус-кво. Цікаво, як буде далі себе позиціонувати Захід, бо рано чи пізно треба буде змушувати підписувати Росію документ”

 

“Перемога України буде означати різні речі для інших країн”

 

“Ми маємо бути свідомими того, що без конкретних домовленостей на рівні стратегічних комунікацій України і партнерів, будь-які переговори неможливі, тому нам в першу чергу треба домовитися з партнерами Багато хто з українських громадських діячів нагадують зараз про Другу світову війну, коли троє основних союзників – США, Велика Британія і радянський союз в першу чергу домовилися про контури повоєнного світу, а робочі моменти по війні – були другорядними”.

Повну розмову слухайте у відео:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *