“Зараз інформаційна стратегія єдиного телемарафону невиправдана”, – Наталія Лигачова

Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа” та шеф-редакторка порталу “Детектор медіа”, вважає, що голос незалежних українських медіа теж має бути почутий закордоном, а не тільки державного телемарафону

Таку думку вона висловила в етері Еспресо.

Наталія Лигачова дала коментар щодо інформаційної політики, яка ведеться з боку держави.

“Можливо інформаційна стратегія і є, але вона закрита. Основна стратегія – це телемарафон, у якому бере участь велика кількість національних телеканалів, однак вилучені Еспресо та інші канали. Мені здається, що така стратегія на початку війни була дуже правильною, а зараз, на мою думку, вона невиправдана. Марафону вже не довіряють тією мірою, хоча рівень довіри високий за цифрами, але ж ми розуміємо, що це безальтернативна інформація”, – зазначила голова ГО “Детектор медіа”.

Шеф-редакторка додала, що більшість людей не мають змоги окрім єдиного телемарафону дивитися інші канали, тому йдуть у телеграм, де багато анонімних каналів.

“Крім того, є багато запитань і у наших закордонних як партнерів, так і не партнерів, що єдиний телемарафон контролюється державою, а для них це є ознакою цензури. Тому, я вважаю, що Міністерство культури та інформаційної політики зараз треба робити не тільки івенти закордоном, а дійсно більше просувати саме інформаційну складову і працювати з незалежними медіа, щоб голос незалежних українських медіа теж був почутий закордоном, а не тільки державного телемарафону”, – зауважила Лигачова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *