20 вересня – презентація збірки інтерв’ю Олени Холоденко з відомими українськими медійниками

На Форумі видавців у Львові буде презентовано збірку інтерв’ю відомих українських медійників.

Книгу про журналістику незалежної України представить її авторка Олена Холоденко на 26-му Форумі видавців у Львові.

До першої частини книжки «Мені погано, коли мовчу», яку і буде презентовано, увійшло 15 інтерв’ю українських медійників, чиї імена увійшли в історію української журналістики: Олександра Швеця, Юлії Мостової, Олександра Мартиненка, Миколи Вересня, Олександра Ткаченка, Миколи Княжицького, Віталія Портникова, Андрія Куликова, Інни Кузнецової, Ігоря Юрченка, Наталії Лигачової, Дмитра Гордона, Ігоря Померанцева, Володимира Мостового, Олександра Крамаренка.

Презентація книги відбудеться 20 вересня о 15-00 в Геокуполі на проспекті Свободи.

Захід відбувається в рамках медіакластеру «Територія свободи: ЗМІ»

Збірку відвертих інтерв’ю представлять авторка книги, журналістка Олена Холоденко та керівник центру моніторингу та аналітики ГО «Детектор медіа», журналіст Отар Довженко

«Як це – бути журналістом? Як шукати баланс між особистим добробутом і безпекою та честю професії журналіста? Як досягти успіху в журналістиці та стати людиною, чия репутація чиста і чиїм текстам – беззаперечно довіряють?» На ці та низку інших запитань ви отримаєте відповідь, щойно прочитаєте збірку «Мені погано, коли мовчу. Журналістика незалежної України: інтерв’ю відомих медійників».

Видання цієї збірки стало можливим за фінансової підтримки Міністерств закордонних справ Данії та Швеції. Зміст видання є виключною відповідальністю ГО “Детектор медіа” і може не збігатись з точкою зору Міністерств закордонних справ Данії та Швеції.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *