5 грудня – воркшоп «Розпізнати й знешкодити: алгоритм дій для протистояння ботам і тролям»

Під час VIII Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства України, який відбудеться 5 грудня 2019 року, в Києві пройде воркшоп експерта з медіаграмотності ГО «Детектор медіа» Володимира Малинки.

Під час воркшопу ви дізнаєтесь:

  • яка різниця між інтернет-тролем та інтернет-ботом
  • з якою метою створюють ботів та тролів
  • чим діяльність ботоферм може загрожувати репутації активіста, успіху громадського проекту чи сприйняттю діяльності громадської організації
  • як правильно реагувати на атаки ботів
  • як вести інтернет-дискусію з тролем і чи варто в неї вступати
  • якщо все зробили правильно, але атаки ботів і тролів не припиняються: як діяти тоді?

Воркшоп буде цікавим для громадських активістів, які хочуть навчитися протидіяти ботам та тролям в соцмережах, що загрожують репутації та ідеям як організації, так і окремого діяча.

Воркшоп відбудеться з 15-45 до 17-15  в залі Хол Чемпіонів комплексу НСК «Олімпійський».

Участь безкоштовна.

Реєстрація на місці.

Довідково:

Володимир Малинка, журналіст MediaSapiens (ГО «Детектор медіа). Навчався в Інституті журналістики та на філософському факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка. Має досвід роботи прес-секретаря та менеджера з комунікацій. У 2014-2016 роках був оглядачем тижневика «Дзеркало тижня». З 2016-го дописує на сайти «Детектор медіа» та MediaSapiens. У 2017-2018 роках був головним редактором сайту Aggeek про нові технології в агросекторі. З 2018 року — журналіст MediaSapiens, де працює над темами інформаційних маніпуляцій та нових медіа.

Організатор заходу – ГО “Детектор медіа”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *