Шість регіональних телеканалів транслюють сатиричний влог «Ньюспалм»

У травні ще п’ять регіональних телеканалів приєдналися до PTV Полтавське ТБ і взяли в ротацію щотижневий влог про фейки та маніпуляції українських медіа від ГО «Детектор медіа».

Карантин послаблюється, але доки телевиробництво відновлюється, регіональні телекомпанії можуть і далі наповнювати ефір завдяки платформам безкоштовного обміну контентом між виробниками.

ГО «Детектор медіа» не залишилася осторонь. Сатиричний влог Юрка Космини «Ньюсплам» за час карантину взяли у ротацію шість регіональних телеканалів — «Віта-ТБ» (м. Вінниця), ТРО «Незалежність» (м. Калуш, Івано-Франківська обл.), «Ужінформ» (м. Ужгород), Кам’янець-Подільська ТРК (м. Кам’янець-Подільський), ТРК «Ритм» (м. Рівне) та PTV Полтавське ТБ (м. Полтава). 

Безкоштовний доступ до відеоблогу «Ньюспалм» можна отримати одразу на двох платформах: Контент Фонд Національної асоціації медіа та Media Change Ukraine. 

Платформа Media Change Ukraine планує надавати вільний доступ до всього контенту з каталогу до 22 червня 2020 року. 

«Зараз ми розробляємо механізм, як зможемо далі реалізовувати обмін контентом та на яких умовах. Зважаючи на те, який ми отримали фідбек — ідея корисна, потрібна і стала величезною допомогою для понад сотні телеканалів з усієї країни», — зазначив Максим Онопрієнко, організатор платформи Media Change Ukraine, продюсер, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *