Телеканали можуть безкоштовно взяти в ротацію сатиричний влог «Ньюспалм»

Щотижневий влог про фейки та маніпуляції українських медіа від ГО «Детектор медіа» телеканали можуть безкоштовно завантажити для трансляції на платформах Контент Фонд Національної асоціації медіа та Media Change Ukraine.

Карантин вплинув і на телевиробництво у регіонах: телеканалам довелося перелаштовуватися на інформаційні мовлення і, аби дотримуватися умов ліцензії, шукати альтернативні варіанти наповнення решти ефіру. ГО «Детектор медіа» відкрив безкоштовний доступ до сатиричного відеоблогу «Ньюспалм» одразу на двох платформах. Щотижня автор влогу Юрко Космина складає антирейтинг фейків і маніпуляцій від українських ЗМІ. 

«Детектор медіа із задоволенням підтримує ініціативу обміну якісним контентом між виробниками у непрості для регіонального телебачення часи, — коментує голова правління ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова. — Так телеканали якісно урізноманітнять свій ефір. До того ж наш влог «Ньюспалм» легко і з гумором допомагає глядачам орієнтуватися серед потоків інформації і вчитися критично сприймати повідомлення в медіа».

Де телеканалам взяти відеоблог «Ньюспалм» для запуску в ефір

Всеукраїнський проєкт обміну контентом між телекомпаніями Media Change Ukraine

Зареєструватися на платформі Media Change Ukraine і отримати доступ до каталогу безкоштовного контенту.

Початкова мета Media Change Ukraine була підтримати регіональні медіа у час карантинних заходів, коли виробництво власного контенту призупинилося. 

«Ми почали з невеликої ініціативи. Сьогодні проєкт виріс у дещо більше — це не тільки про підтримку під час карантину, — говорить Максим Онопрієнко, організатор платформи Media Change Ukraine, продюсер, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. — Це про великий обмін, про нетворкінг між медіа з різних куточків країни. Я бачу великий потенціал в проєкті, що дає можливість людям з різних регіонів країни побачити життя одне одного. Тепер, коли проєкт зростає — до нас стали долучатися національні медіа. Тож поява у нашій базі проєкту від «Детектор медіа» — це ознака, що ми рухаємося у правильному напрямку! Проєкт «Ньюспалм» дуже доречний у регіонах. Він допоможе глядачам розпізнавати фейки, маніпуляції тощо. Що наразі є нагальною необхідністю. Дякую колегам, що підтримали та долучилися до Media Change».

Контент Фонд Національної асоціації медіа

Зареструватися на платформі Контент Фонду НАМ та безкоштовно скачувати свіжі випуски «Ньюспалм». 

До закінчення карантину Контент Фонд надає доступ до великої кількості контенту, який канали можуть безоплатно брати для трансляції. Після завершення карантину певна частина контенту на платформі, у тому числі і влог  «Ньюспалм», залишиться безкоштовною після погодження з правовласниками.

За словами виконавчого продюсера Національної асоціації медіа Віталія Федорчука, регіональні телеканали дуже активно користуються доступом до безкоштовного контенту на платформі. Загалом за час карантину Контент Фонд НАМ надав для трансляції більше 1000 одиниць контенту.

На обох платформах телеканали також можуть запропонувати продукти свого виробництва. 

Нагадаємо, з квітня глядачі регіонального телеканалу PTV Полтавське ТБ регулярно дивляться трансляцію сатиричного влогу «Ньюспалм».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *