«Детектор медіа» розпочав навчання тележурналістів

Нові знання та вміння вони застосують для створення ефективних та якісних новин.

Громадська організація «Детектор медіа» провела триденний тренінг для журналістів-теленовинарів, які  бажають працювати ефективніше та якісніше. Тренінг «Ефективні та відповідальні теленовини» – третій проєкт освітньо-тренінгового підрозділу «Детектора медіа».

Привітала учасників з початком навчання голова ГО “Детектор медіа” Наталія Лигачова. Отар Довженко буде одним з менторів проєкту.

Із 76 отриманих заявок організатори відібрали групу з 15 учасників. Усі вони мають досвід створення теленовин, дехто на регіональних, а дехто на національних телеканалах.

Учасники проєкту – українські теленовинарі

Вони навчатимуться  краще робити теленовини, не витрачаючи на це додаткових ресурсів, протягом чотирьох триденних навчальних модулів.

Тренерами  проєкту є досвідчені телевізійники, відеопродюсери та медіаексперти. Під час першого модулю учасники говорили про стандарти журналістики з Ігорем Кулясом, типові помилки новинних сюжетів з Отаром Довженком та Сергієм Смальчуком, фактчекінг з Альоною Романюк.

Ігор Куляс проводить навчання по стандартах журналістики
Сергій Смальчук розбирає типові помилки новинних сюжетів
Отар Довженко дискутує з учасниками про виклики у роботі теленовинарів

Крім того, учасники надихнулись зустріччю «off-the-records» з Романом Вінтонівим.

Фото з Романом Вінтонівим (він же – Майкл Щур)

Нагадаємо, ГО «Детектор медіа» запустила  «Школу якісних медіа» у 2018 році. Відтоді втілено два масштабні навчальні проєкти: для білоруських блогерів і журналістів та для українських відеоблогерів. Раніше «Детектор медіа» розробив навчальні онлайн-курси для журналістів та для широкої аудиторії, зацікавленої у підвищенні рівня медійної грамотності.

Учасники проєкту

Тренінговий курс «Школа якісних медіа. Ефективні та відповідальні теленовини» проводиться у партнерстві з Українською медіа Е-школою (UMES) в рамках проекту «Медійна програма в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *