«Детектор медіа» відкрив набір на онлайн-школу для студентів «Якісний дебют у журналістиці»

Громадська організація «Детектор медіа» запрошує взяти участь в онлайн-школі «Якісний дебют у журналістиці». Мета цього тренінгового курсу — дати мотивованим молодим людям, які прагнуть стати журналістами, базову практичну підготовку та менторську підтримку для створення повноцінного авторського матеріалу, який буде опублікований в авторитетному медіа.

Узяти участь у тренінговому курсі можуть студенти медійних спеціальностей, які ще не мають досвіду роботи. Найстаранніші учні отримають оплачене стажування.

Навчання відбуватиметься у Zoom у форматі чотирьох триденних модулів із проміжками у 2-3 тижні. Кожен модуль включатиме лекції; розбори домашніх завдань; онлайн-зустрічі з досвідченими журналістами/редакторами та з молодими, але вже успішними журналістами. Протягом навчання кожен учасник за допомогою ментора працюватиме над власним матеріалом в одному з трьох запропонованих текстових жанрів: репортаж, аналітична стаття або інтерв’ю.

Заявки на участь у тренінговому курсі можуть подавати студенти з усієї України (денної чи заочної форми навчання), які навчаються на спеціальностях, пов’язаних із медіа (журналістика, видавнича справа і редагування, медіакомунікації) тощо.

Важливо: навчальна програма розрахована на початківців без досвіду в практичній журналістиці, але мотивованих та зацікавлених у здобутті медійного фаху.

Для участі у тренінговому курсі потрібно заповнити анкету до 5 лютого 2021 року включно.

Результати відбору будуть оголошені до 12 лютого 2021 року.

Участь у тренінговому курсі безкоштовна. Авторам найкращих матеріалів буде запропоновано пройти дистанційне оплачене місячне стажування в «Детекторі медіа» та виданнях-партнерах.

Автор курсу і ментор школи — Отар Довженко, керівник навчального напрямку ГО «Детектор медіа», який шість років (2012—2018) готував журналістів-початківців до входження у професію у Школі журналістики Українського католицького університету.

ГО «Детектор медіа» запустила  «Школу якісних медіа» у 2018 році. Відтоді втілено масштабні навчальні проєкти для білоруських блогерів і журналістів, для українських відеоблогерів, для українських тележурналістів та для білоруських відеоблогерів. Раніше «Детектор медіа» розробив навчальні онлайн-курси для журналістів та для широкої аудиторії, зацікавленої у підвищенні рівня медійної грамотності.

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтесь до менеджера проєкту Сергія Кравчука serg.kravchuk.dm@gmail.com.

Тренінговий курс здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією «Internews». Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *